Hogvartsas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveikas atvykęs į Hogvartsą - burtų ir kerėjimo mokyklą.
 
rodiklisrodiklis  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pokalbis Nr. 1

Go down 
+3
Eilleen Greyback
Arwen Kingsli
Lily Allaway
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Ophelia Lyon
Naujokas
Naujokas




Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 11:25 pm

Cat, negali būt, kad tu mane žinai. Aš niekur kaip svynis nesireginus, aš tik šiaip save tai vadinu.
Ir baik mane žudyt su tuo avu. arba aš 3 kartą pažėsiu "Repo! The Genetic Opera" ir ta muzika man visai iš galvos nedings...
Atgal į viršų Go down
Lily Allaway
Magijos Ministras
Magijos Ministras
Lily Allaway


Amžius (veikėjo) : 34

Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 11:31 pm

Tikiu, kad nesiregini, bet paprasčiausiai... Manau, kad pažįstu. Nebent su kai kuom maišau, kas yra possible :DDD'
Hehe, dėl to tą avą ir užsidėjau :DDD Žadu daugiau gif'ų padaryt xD
Atgal į viršų Go down
Ophelia Lyon
Naujokas
Naujokas




Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 11:34 pm

bliam, pati vos įskaitau, ką rašau. Niuniu, sakyk apie tą žmogų kuris galimai yra aš. koks forumas, kokia rašymo maniera ir pnš.
dėl ko dėl ko? TU IR TĄ FILMĄ MATEI?
blt, einu skambint policijai. nuo 12 visu garsu muzika iš kitos gatvės pusės. Iš pradžių dar normali, o dabar RUSIŠKA o.o
Atgal į viršų Go down
Lily Allaway
Magijos Ministras
Magijos Ministras
Lily Allaway


Amžius (veikėjo) : 34

Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 11:38 pm

I thnk, iš tokio hogo, kur susipažinau su EA fane ir kuri mėgo Svynį. Toks minimalus apibūdinimas gali tikti daug kam, bet galvojau apie tave :DDD
Dėl to, kad man ta daina kelis mėnesius iš galvos neišeina :DD YES, aš pati tą gif'ą dariau, ieškodama scenų mielų man xDD
Pz, poor you o.o Ko jau ko, bet tokiu bjaurybių, tokią muziką leidžiančių nekenčiu. Nors pas mane irgi yra tokių, pirštais nerodysiu (KAIMYNAI) :DDD
Atgal į viršų Go down
Ophelia Lyon
Naujokas
Naujokas




Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 11:40 pm

jei EA reiškia Emilie Autumn, tai labai gali būt. Aš kažkokaim vienam hogvartse buvau.
Mane labiau kankina Legal Assassin ir Night Surgeon.
Ir krč jie per naktį groja muziką, ryte atvaro farai, kai farai šivaro vėl prasideda koncertas...
Atgal į viršų Go down
Lily Allaway
Magijos Ministras
Magijos Ministras
Lily Allaway


Amžius (veikėjo) : 34

Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 12:03 am

Yes, Emilie! Aš tam forume buvau Amber Leon, berods... xD
Chase the morning ir 21 ct. cure :DD
Lulz. Nepavydžiu. Langus apmėtėt visokiais gėriais? :DD
Atgal į viršų Go down
Ophelia Lyon
Naujokas
Naujokas




Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 12:10 am

Nepamenu, visai nepamenu.
Ai, man šiaip visos vienu metu. Išskyrus prologą ir epilogą.
Nee. Jau kalbėjo mama, kad reiks rimtai skambyt. Bliam, vienu metu grojo olialia pūtytės...
Atgal į viršų Go down
Lily Allaway
Magijos Ministras
Magijos Ministras
Lily Allaway


Amžius (veikėjo) : 34

Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 12:13 am

Oh well. Who cares xD
Yeaaaah. Aš tik Seventeen nevirškinu, tiesą sakant. Ji tenprie nusidainavimo ribos o.o
Laaawlz. Nereiktų žvengt iš nelaimių, bet šiuo atveju - neįmanoma XDDDD

Faaak. I've gotta go ._. Baiz.
Atgal į viršų Go down
Ophelia Lyon
Naujokas
Naujokas




Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 12:18 am

Koks sutapimas, aš irgi seventeenn nemėgstu. byeee
Atgal į viršų Go down
Arwen Kingsli
So sick, but so what? I feel like I am top of the world with ur love
Arwen Kingsli


Amžius (veikėjo) : 39

Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 29, 2010 1:05 am

Heya. xD
Atgal į viršų Go down
Safyra Soran
Klastūnyno Ketvirtakursis
Klastūnyno Ketvirtakursis
Safyra Soran



Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeAntr. 09 07, 2010 2:14 am

Sveiki, kas meet nori.? ;D
Atgal į viršų Go down
http://forumrpg.twilight-mania.com
Arwen Kingsli
So sick, but so what? I feel like I am top of the world with ur love
Arwen Kingsli


Amžius (veikėjo) : 39

Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 09, 2010 12:02 am

Aš noriu meeto. xDD
Atgal į viršų Go down
Safyra Soran
Klastūnyno Ketvirtakursis
Klastūnyno Ketvirtakursis
Safyra Soran



Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimePen. 09 10, 2010 1:14 am

Wyyy. ;D Ok, kur.? xD
Atgal į viršų Go down
http://forumrpg.twilight-mania.com
Arwen Kingsli
So sick, but so what? I feel like I am top of the world with ur love
Arwen Kingsli


Amžius (veikėjo) : 39

Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeŠt. 09 11, 2010 5:23 pm

Bibl? xD
Atgal į viršų Go down
Safyra Soran
Klastūnyno Ketvirtakursis
Klastūnyno Ketvirtakursis
Safyra Soran



Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeŠt. 09 11, 2010 9:51 pm

Aha. xDD
Atgal į viršų Go down
http://forumrpg.twilight-mania.com
Amelia Doreen
Naujokas
Naujokas



Amžius (veikėjo) : 26

Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 07, 2012 3:46 pm

Hey
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbis Nr. 1   Pokalbis Nr. 1 - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pokalbis Nr. 1
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas :: Realybė :: Laikas kalbėti-
Pereiti į: