Sveikas atvykęs į Hogvartsą - burtų ir kerėjimo mokyklą.
 
rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  GalleryGallery  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Prekystalis

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Ashton Smith
Naujokas
Naujokas
avatar

Amžius (veikėjo) : 20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Tr. 06 30, 2010 9:52 pm

Pro duris (pro kur daugiau, negi pro sieną) įėjo Aštas, kol kas dar tuščiomis rankomis - pirmoji parduotuvė, suviliojusi Smitą prieš pradedant Skersgatvio siaubimą ir buvo Olivanderis. Praleidęs prie durų vos kelias akimirkas, taip leisdamas akims apsiprasti su itin didžiuliu apšvietimo pakitimu, Aštas pagaliau žengė link prekystalio. Kadangi pardavėjo niekur nesimatė, atradęs laisvą akimirką, vaikinas akimis permetė visą, ganėtinai nušiurusią ir tuštoką krautuvę, kuri nepaliko jam labai geros nuomonės - apie tai bylojo kiek surauktas Smito snukelis.
Pralaukęs geras penkias minutes, Aštas net krūptelėjo iš netikėtumo, kai prieš jį išdygo kažkoks susikūprinęs senelis, baisiai panašus į jo pirmtaką Olivanderį. Keistai nužvelgęs būsimą pirmakursį, pardavėjas dirbtinai išsišiepė ir nusilenkė.
- Ko pageidausite, ponaiti?
- Yeah, yeah, lazdelę duok... - neišlaikęs prunkštelėjo Aštas, tokių senelio veiksmų prajuokintas. Grįžęs į nuolatinę, ganėtinai pašaipią mimiką, Smitas stebėjo pardavėjo elgesį ir lazdelės ieškojimą. Po geros valandėlės, prieš Aštą pagaliau atsirado viena iš daugelio lazdelių.
- Rožės...
- Gėjiška, duok normalią, - nutraukė pardavėją, smarkiai papurtydamas galvą. Senukas, aiškiai tokiais veiksmais nepatenkintas, tik caktelėjo liežuviu ir visai neskubėdamas nužingsniavo ieškoti kitos lazdelės. Belaukdamas jo, Aštas spėjo išžiūrinėti visas kolekcijas po stiklu, laikraščių iškarpas ant sienų, diplomus, nuotraukas, kurie visi šaukte šaukė, jog tai vienas iš geriausių lazdelių gamintojų.
- Šita - juodmedžio, fenikso plunksna, 14 colių, - trumpai apsakė, lyg iš niekur vėlgi išdygęs senis, tiesdamas jaunuoliui lazdelę. Šis, rodos nė nerodėdamas išbandyti, paskubomis išsitraukė piniginę, ignoruodamas priešais nosį esantį pirkinį.
- Kiek? - trumpai burbtelėjo, nė nepakeldamas akių nuo galeonais prigrūstos piniginės.
- Trylika galeonų.
Smitas, net nenorėdamas daugiau smulkintis, pažėrė maždaug 13 galeonų ant prekystalio ir pagriebęs lazdelę, lėtai išžingsniavo iš krautuvės.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Lily Rose
Grifų Gūžtos Pirmakursis
Grifų Gūžtos Pirmakursis
avatar

Amžius (veikėjo) : 23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Tr. 06 30, 2010 10:06 pm

Lily įėjo pro parduotuvės duris.Įėjusi sustojo ir apsižvalgė.Matė daug lentynų su dėžutėmis kuriuose buvo visokios lazdelės.Dar kartą apsižvalgiusi nuėjo prie prekystalo.Sutojo ir pradėjo laukti pardavėjo.Laukdama žvalgėsi.Kai žiūrėjo visokias iškarpas ir kitka.
-Sveiki panele - pasisveikino jis ir Lily krūptelėjo, nes negirdėjo kaip atėjo pardavėjas.Atsisuko į pardavėją.Prieš ją stovėjo senukas su gintarinėmis akimis ir žiūrėjo į mergaitę.
-A...Sveiki - pasisveikino Lily - man reikia lazdelės.
-Esate dešnerankė ar kairerankė? - paklausė senukas
-E...Dešnerankė - atsakė šiektiek sutrikusi.
Senukas išsitraukė seną metrą ir pradėjo matuoti.Lily žiūrėjo į Olivanderį ir pamatė, kad metras jas buvo padėtas ant prekystalio.Olivanderis iš lentynų imdavo lazdeles ir žiūrėdava, padėdavo ir taip keletą lazdelių žiūrėjo.Pardavėjas pajamė vieną lazdelę ir ją apžiūrėjo.Paskui pajames atsinešė prie mergaitės.
-Štai prašom - pasakė pardavėjas - bugienio, 11 coliu su fenikso plunksna. - pridūrė
Lily pajamė lazdelę ir suprato, kad ji kaip tik jai.
-Tinka - pasakė - kiek kainuoja? -paklausė
-13 G. - pasakė.
Lily linktelėjo ir ištraukė piniginę.Išėmė 13 G. ir padėjo ant prekystalio.Pasiėmė lazdelę ir išėidama dar pasakė "Viso" ir išėjo iš parduotuvės.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
Prekystalis
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas :: Realybė :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: