Hogvartsas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveikas atvykęs į Hogvartsą - burtų ir kerėjimo mokyklą.
 
rodiklisrodiklis  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 ''Šaligatvio plytelės''

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Pou Bounz
Grifų Gūžtos Vadovas
Grifų Gūžtos Vadovas
Pou Bounz



''Šaligatvio plytelės'' Empty
RašytiTemos pavadinimas: ''Šaligatvio plytelės''   ''Šaligatvio plytelės'' Icon_minitimeŠt. 12 05, 2009 9:18 pm

Nesmerkit jei nepatiks, vienas žmogus apie tai nusimanantis sakė, kad visai gerai...
Rėžkit tiesiai šviesia, kad ir kokia skaudi tiesa tai būtų.

Už pavadinomą dėkoju brangiajai Di.*****

''Šaligatvio plytelės''

Rytas. Girdžiu kaip čiulba paukščiai. Man patinka klausytis jų čiulbėjimo. Štai jau ir Justė verčias iš lovos. Kai visad nueina įsijungia kopiuterį, užsikaičia arbatinuką ir į vonią. Guliu ir laukiu kol Justė išeis iš vonios.
Atsisuku ir apžvelgiu kambarį, , Briga jau skaito knygą, Tado lova paklota tvarkingai kaip ir mamos, niekad nesuprantu, kaip mama visad visur spėja? Viena, su keturiais vaikais, be vyro, vieno kambario bute. Kaip ji taip galiz? Ir dar visus vyrus praganė. Apie savo, Justės ir Brigos tėtį nieko nežinau, bet atsimenu Tado tėtį, nuo to laiko kaip ji pasakė, kad laukias mama jo nė karto nematė.
Štai Justė išejo iš vonios, nuėjo prie kompiuterio, įjungė muziką. Kaip visada mes su Briga rėkem:
-Išjūnk!!!
Ji išjunge muziką išsitraukia iš stalčiaus Mp3 ir nueina į virtuvę. Aš išsiverčiu iš lovos ir nueinu į vonia. Greitai nusiprausiu ir einu darytis pusryčių. Briga vis skaito, o Justė geria kava ir žiūri MTV. Atsinešiau pusryčius į kambarį ir atsisėdau ant sofos.
- Po savaitės į šūlę- po kiek laiko taria Justė.
- -Tikrai,- burbtelnu aš.
- O aš nieko prieš- taria Briga ji moksliukė
- Briga, šiemet galios mūsų susitarimas?- staiga paklausė Justė.
- Gerai- pasako Briga ir toliau skaito. Jų susitarimas, kad Briga daro Justės namų darbus o Justė kloja Brigos lova ir tvarko jos daiktus...

Po savaitės per rugsėjo pirmą, kaip visada, apsikabinimaj, bučkiai ir t.t. Kaip ir galvojau Sima pas mama paprašė, kad leistų pabūt pirtį su draugais, jei aišku leido. Greit bėgu namo čiumpu telefoną ir skambinu mamai. „Klausau“ atsiliepia mama. „Mamyti, galiu varyt pas Sima į pirtį? Jai mama leido. Čia rugsėjo pirmosios proga“ greit pasakau aš, nes žinau, kad ji amžiais neturi laiko. „Gerai, devinta atvažiuosiu pasiimt“. Ir numeta ragalį, turbūt tikraj neturėjo laiko, pagalvoju aš ir iš spintos išsitraukiu pilkus džinsus, maikute ir džemperį. Žvilgtelnu pro langą, o ten žiūriu Justė su savo bęste Alma pareina, aš tos Almos tai nekenčiu. Greit persirengiu, išsitraukiu maudoma ir įlendu sieninėn spynton. Pareina Justė su Alma.
-...nu man tai jis toks žiaurus- girdžiu sakan Almą.
-Nu, man ir- pasako Justė.
Jos abi nueina į kambarį, tada Alma taria:
-Einam į balkoną- aš pažiūriu pro tarpą ir matau jos rankoi cigarečių pakelį.
-Okey- taria justė ir jos išeina.
Aš greit išlendu ir bėgu iš buto. Pakeliui sutinku pora klasiokų ir klasiokių. Mes visi linksmai einam pas Sima...
***
Išbėgu iš pirties ir matau mamos mašiną, padedu kuprinę į bagažinę ir įlipu į mašinos priekį:
-Oj, buvo labai smagu- imu pasakoti, bet pastebiu, kad mama atrodo pikta, tada paklausiu- Kas atsitiko?
-Oj nieko,- pašaipiai taria mama- važiuojam namo- taria ji piktai, užveda variklį ir pradeda labai greitai važiuoti. Aš pradedu kuprinei ieškoti telefono, ir tada supratau, telefonas liko namie, mama skaitė žinutes.
Aš pareinu atsisėdu ant savo lovos ir laukiu. Mama priėjo prie Justės kažką jai tyliai pasakė. Justė pasiimė Brigita su Tadu ir visi trys išėjo. Mama priėjo prie manes, ir tarė:
-Na, pasakok, kas tas Nojus?- aš jai papasakoju, kad jis tik susirašinėjimo draugas, ir kad mūsų niekas nesieja. Tada ji paima mano telefoną, kažką sumaigo ir duoda man paskaityt žinutę. Ten buvo parašyta. „Aš noriu taves“. O siaube, pagalvojau aš, ir tylėjau. Mama pradėjo rėkti:
-Kaip tu taip galėjai? Aš tavim rūpinuos, stengios o tu, tu man taip atsilygini?!!!! Ką? Keturiolikos metų su bernais duodies?- paima mane už plaukų pataso ir paleidžia, aš nugriunu į lovą ir įsikniaubiu į pagalvę. Girdžiu, kad parėjo Justė, Brigsa ir Tadas, mama kažką pasakė, paiimė tašę ir atidarė spinta...
***
Rytas. Guliu. Justė neišsiverčia iš lovos. Keista kažkaip. Pasisuku ir pasižiūriu, kad kambarys tuščias. Kur visi? Ant stalo guli lapukas. Greit išsiverčiu iš lovos ir jį pačiumpu:


Miela, Monika.

Mes išvykom. Gryšim sekmadienį vakare. Aš vis dar ant taves labai pykstu. Ir negaliu patikėti, kad tu taip pasielgei. Pas kaimyne paprašiau, kad truputį tave prižiurėtų, pinigų palikau vokelyje, ant stalo prie kompiuterio. Jei ką skambink man į mobilų.
Atsimink, aš vis dar tavim pasitikiu.
Mama.


Greit nubėgu prie stalo kur stovi kompiuteris, atplėšiu vokelį. O ten 50lt. Prunkštelnu. Ji gal kvaila? Tik 50lt. Čiumpu telą ir skambinu Simai. Susitariam, kad ji antra ateis pas mane. Na bent pasilinksminsim pagalvoju. Nueinu palendu po dušu, pavalgau pusričius, apsitvarkau kambarį ir einu pailsėti. Atsiguliu įsijungiu televizorių. Po kiek laiko skambutis į duris.
-Sveika- atidarius duri įsileidžiu Sima.
-Labas- Sima mane apkabina ir pabučiuoja.
-Užeik- burbtelnu.
Sima atsisėda ir tare:
-Na tai pasakok.- Aš jai viską papasakojau, mes su ja visada pašnekėdavom, kad ir pačiom slapčiausiom temom.
-Siaubas, mesk tą Nojų- pasakė Sima.
-Ištryniau jo numerį, dar neraše, bet vistiek kurią dieną pareis žinutė „Ka drj?“
-Taip...- burbtelėjo Sima.
-Gal pažiūrim kokį filmą?- paklausiau, ir nuėjau įjungiau kompą, mes su Sima pažiūrėjom filmą, poto sugalvojom nueit iki pardės, tada Sima pasiūlė nusipirkti sidro. Nusipirkome „Kiss“ kažkokiam kioskelį tada nuėjom ir traškučių galiausiai grįžom namo išgėrėm sidrą ir sugalvojom, kad reikia ką nors dar pasikviest. Prisikvietėm klasiokų, klasiokių ir kitų draugų. Gerai pasitūsinom, Sima nakvojo pas mane, kaimynė ačiū Dievui nebuvo atėjus. Ryte atsikėliau anksti. Išlipau iš lovos, galvos skausmas nežmoniškas. Kambarį baisi betvarkė. Sima miega išsidrėbus ant sofos, visi kiti išėja, šiandien vakare grįžta mama, reik tvarkytis. Greit prikėliau Sima, pavalgėm pusryčius ir nuėjom tvarkytis.
Susitvarke prisėdom prie kompiuterio ir nuėjom į „one.lt“, ten parašė kažkoks bernas, su juo susirašinėjom apie dvi valandas, jis buvo iš to pačio miesto todėl susitarėm susitikt, sakė atsives draugą.
Trečią valandą jau buvom parke, pamatėm einant prie mūsų du vaikinus ir supratom, kad čia Lukas su savo draugu.
-Monika?- paklausė priėjes Lukas
-Aš- šyptelėjau- čia mano draugė Simona- pristačiau, Sima gėrusi limonadą prunkštelėjo, ir išspjovė limonadą.
-Čia Deivis- neaiškiai mostelėjo ranka jis į savo draugą.
Lukas su draugu Deiviu pasirodė labai faini, jiems šešiolika. Mes smagiai pasibuvom: pasivaikščiojom parke, buvom boulinge ir poto nuėjom į kavinę.
Grįžus namo, griūvau į lovą ir žiūrėjau televizorių, kol išgirdau triukšmą prie buto durų. Greit atsitojau, pribėgau prie durų ir atrakinau jas. Grįžo mama su Briga, juste ir Tadu.
-Na, kaip pailsėjot?- paklausiau ir nusišypsojau.
-Gerai- burbtelėjo mama, ir nuėjo su tašėm į kambarį. Ah...Ji vis dar pyksta.
-Mamyt, -priėjus pasakiau aš- tu dar pyksti? Mama tik neiškiai žvilgtelėjo į mane ir nuėjo į virtuvę, bet iškišusi galvą dar pasakė:
-Nueik į mašiną ir atnešk likusias tašes- ir metė man mašinos raktelius. Aš juos pagavau, įsispyriau į batus ir išėjau.
Nuėjus atrakinau mašiną ir ištraukiau tašes. Jau einant prie laiptinės pamačiau link saves bėgant kažkokį vaikiną, aš pradėjau bėgt į laiptinę.
-Monika!- šaukė jis- palauk čia aš Lukas!
-Oh, išgasdinai mane- burbtelėjau susigėdusi, kad pasirodžiau tokia mižne- Ką tu čia veiki?- paklausiau.
-Aj, su draugais vaikščiojau ir tave pamačiau- burbtelėjo.
-Hm...Aš turiu eit, mama laukia- paaiškinau aš.
-Gerai, gal ryt susitinkam- paklausė, ir supratau, kad jis pusgirtis.
-Gerai, bet gal duok savo numerį?- paklausiau ir nusijuokiau.
-Aha, tuoi- pradėjo jis ieškoti telefono kišenėse, po kiek laiko murmtelėjo-Va, rašykis.- ir atkišo telefono ekraną. Aš išsitraukiau savo telefoną ir įsivedziau jo numerį. Atsisveikinusi nubėgau namo.

Ryte nuėjus į mokyklą parsinešiau knygas, ir su Sima nuėjom susitikt su Luku ir Deiviu. Sima sakė, kad vakar su Deiviu susirašinėjo visa vakarą, o aš jai papasakojau apie savo susitikimą su Luku.
Lukas ir Deivis mus nusivedė į kažkokį seną dvarą, ten buvo primėtyta alaus butelių, cigarečių pakelių ir švirkštų. Lukas nusimetė kuprine ištraukė butelį alaus ir sidro, bet iš mažesnio skyrelio mano nuostabai cigaręčių pakelį. Jis atrodė normalus bernas ir, kad jis rūko negalėjau patikėti. Jis paspyrė kuprinę ir atsisėdo ant žemės, šale jo klestelėjo ir Deivis.
-Norit?- paklausė jis ir ištiesė cigarečių pakelį.
-Ne- kartu su Sima atsakėm. Jie susižvalgė.
-Tada gal sidro?- paklausė ir paspyrė butelį.
-Gerai- tarstelėjau aš, ir atsisėdau prie Luko, bet Sima dvejojo,-sėsk- sušnypščiau aš. Ji klestelėjo šalia Deivio. Mes išgėrėm butelį sidro, poto alaus ir tada Lukas iš kuprinės ištraukė degtinės, aš atsisakiau, bet Sima atrodo neatsisakys, ji čiupo degtinę ir iš viso butelio pradėjo gerti. Lukas su Deiviu pradėjo rėkti, „pritardami“. Na palauk, galvoju, tu jų abiejų dėmesį nukreipt nori?! Atsistojus čiupau degtinės butelį Simai iš rankų Ir pradėjau gerti degtinę. Fūūū! Lukas su Deiviu vėl pradėjo rėkti.
Vėliau Deivis su Sima pradėjo glebeščiuotis, poto ir laižytis, tada Sima sutiko parūkyt ir jie nuėjo į viršų, man pasirodė kaistą, kad ne į lauką bet Lukas tarė:
-Geriau pasiimk drauge, nes viršuj yra lova, o Deivis to tikraj neatsisakys.- aš pažiūrėjau į Luką atsistojau ir nuėjau.
Nuėjus į viršų išgirdau triukšmą, atrodo ten yra ir daugiau žmonių, tyliai priėjau prie kambario durų, iš kurio atrodo sklido didžiausias triukšmas, ir vos nenualpau pamačiusi Sima gulinčia lovoi pririšta o aplinkui koki penki bernai.
Ką man daryt? Greit nubėgau pas Luka ir papasakojau ką mačiau, jis atsitojo ir nubėgo į viršų, aš paskui jį.
-Aš taip ir žinojau, kad tas Deivis d*- tarė ir atsisuko į mane.- Klausyk, aš nukreipsiu dėmesį, o tu pasislėpk, kaip jie išeis tu išvesk Sima ir susitinkam parke.Ok?
-Bet jei jie tave...- bet jis mane užčiaupė ir liepė eit palaukt apačioj. Aš nubėjau ir laukiau. Staiga išgirdau žingsnius, štai pralėkė Lukas, o paskui jį keturi bernai, vadinas vienas liko. Aš tyliai nubėgau į viršų ir pažiūrėjau. Jis buvo užrišes Simai būrna ir nusisukes žiūrėjo pro langą. Aš pamačiau gulint alaus butelį, čiupau jį ir tyliai nuėjau prie to berno, trenkiau iš visų jėgų jam į galvą ir nubėgau prie Simos. Atrošau jei būrna ir paklausiau:
-Kaip tu?
-Gerai, tik rišk greičiau- tarė ji. Aš atrišau visas virves, ir mes bėgom apačion, aš greit pačiupau Luko kuprinę ir pažiūrėjau kas joje. Ten nebuvo svaigiūjų gėrimų todėl pasiimiau ir kuprinę. Staiga išgirdau grįžtant bernus. Jie parėjo be Luko, vadinas jis pabėgo, mes su Sima pasislepėm. Jie nuėjo viršun, tada mes kiek tik kojos nešė lėkėm iš dvaro į parką pas Luką.
Pamačiusi Luka parke sėdint ant suoliuko ir dairantis nubėgau pas jį ir šokau jam į glėbį, jis mane irgi apkabino. Tada paleido ir paklausė:
-Jūs juos matėt?
-Aha, mes dar buvom dvare kaip jie grįžo, bet kaip nuėjo į viršų pabėgom.
-Bet vienas iš jų liko, ar ne?- paklausė jis.
-Aha, bet aš jam iš butelio trenkiau į galvą.- atsakiau.
-O ne,-burbtelėjo jis- Dabar jie tave pasigaus ir trenks iš butelio į galvą arba dar blogiau.
Vakare gulėdama galvojau apie dieną, kaip sėdėjom dvare, apie vargšę Sima šitaip išsigsndusia, bet ji šiek tiek atsigavo kaip nuėjom su Luku į ežerą nusimaudyt.
Kaip grįžau mama mane iškamantinėjo, pasakiau, kad su Sima buvom madytis, ir kad Sima paskolino maudoma, kad nereikėtų atsakinėt į jos klausimus.
Kita diena Sima į šūlę neatėjo. Parašiau jei, bet ji neatrašė. Nejau mama susekė?
Per antrą pamoką gavau žinutę nuo Luko, jis siūlė susitikt, tad pabėgau iš trijų paskutinių pamokų. Jis laukė manes prie mokyklos, pasirodo jis vairuoja, mašina buvo nelabai graži, bet vis dėlto mašina.
Jis nuvežė mane iki namų, aš nubėgau persirengiau, užsidėjau suknelę ir tymkes, daug nesidažiau nenorėjau atrodyt kaip „fyfa“. Dar pasiimiau maudomą nes Lukas sakė, kad gal nuvažiuosim prie ežero. Buvo nelabai šilta, bet manau, kad nesušalsiu. Kaip įlipau į mašiną Lukas pasakė, kad gražiai atrodau, aš išraudau ir net nepadėkojau.
Nuvaževe prie ežero ilgai nesimaudėm, bet Lukas poto įšoko, siūlė ir man, bet aš nelipau, todėl išlipes, pakėlė ir įmetė. Buvo laabai smagu. Grįžom apie antrą, kad Justė ir Briga nieko neįtartų, maudoma palikau Luko mašinoj, kad mama nepastebėtų, kad šlapias.
Kaip grįžau iš kart nusiimiau suknelę, išsikroviau knygas ir tipo namų darbus dariau, kaip grįžo Justė ir Briga pasakiau, kad eisiu su Sima į lauką, bet iš tikro vėl eisiu susitikt su Luku.
Ketvirta susitikom prie upės. Jis man padarė staigmeną, suruošė iškila, buvo patieses dekį, pridėjes sumuštinių, sulčių ir kitų užkandžių. Aš klestelėjau jam iš šono ir ištraukem cigaretę iš burnos:
-Gana rūkyt vieną kartą- pasakiau ir nusišypsojau. Tada paimiau mandariną jį nulupau ir sugrūdau vieną gabaliuką jam į burną. Jis nusijuokė griebė nuluptą mandariną ir taip pat man norėjo įdėt mandariną į būrną, bet aš stipriai sučiaupiau lūpas ir mandarinas susitrynė, tada aš griebiau mandariną ir visą cielą ištryniau jam į veidą. Jis nesupyko, bet pradėjo tempti mane link upės. Aš įsilaisvinau nubėgau prie dekio pačiupau sumuštinį ir mečiau į jį. Jis atbėgo prie manes ir paguldė ant žolės. Pradėjo bučiuoti....Atsegė man lemenuką...
-Ne,ne- aš jį nustūmiau nuo saves ir atsistojau- nepyk- sumurmėjau- aš dar tikrai to nenoriu, ir mes pažystami vos kelios idenos.
-Ai, nieko, čia aš kaltas- sumurmėjo Lukas atsisėdo ant dekio ir žvilgtelėjo į mane.
Ach, koks jis gražus pagalvojau aš.
***
Trečiadienį jau atėjo Sima, bet nesulaukiau jokios žinios iš Luko ketvirtadienį taip pat, bet penktadienį ryte parašė į telefoną:
Sorry, kad nerašiau, buvau užsiėmes, gal šen susitinkam? Atvarysiu pire šūlės dešimtą.
Nieko nelaukusi parašiau: OK. Tada išsiėmiau pusę knygų iš kuprinės.
Parašiau Simai, kad ji ir išsiimtų knygas ir, kad dešimtą susitiksim su Luku. Ji tuoi pat atrašė OK.
Dešimtą jau sedėjom mašinoi, ir Lukas mums su Sima pranešė, kad jis su savo draugais varo į Klaipėdą ir pasiūlė mums kartu važiuoti!! Mes aišku sutikom, mamai pasakiau, kad važiuoju pas Simos močiutę. Mama patikėjo ir davė man šimtą litų. Susikrovus šmutkes šokau pas Luka į mašiną, tada nuvažiavom ir pasiimėm Simą. Ji įšoko į mašiną ir linksmai tarė:
-Monceee, tu maudisies, juk jau rugsėjo vidurys.
-Aišku, kad maudysis- vietoj manes atsakė Lukas ir aš jam nusišypsojau.
Trečia jau buvom Šventojoi. Ir visi maudemės su drabužiais. Išsinuomuosim butą pas kažkokius Luko draugo Sauliaus pažystamus. Sima pakeliui su Saulium susidraugavo, gale keionės, net perejo pas jį į mašiną. Dar buvo Giedrė ir Nojus ir Patricija su Kasparu, taigi gyvensim trijų kambarių bute aštuoniese, Lukas mums užsakė atskira kambarį. Sima turbūt miegos su Saulium o Patricija, Kasparas,Nojus ir Giedre didžiausiame kambaryje.
-Lukai- šaukiu jį, nes jis labai giliai nuėjo- ateik čia- aš svovėjau viena labai giliai, vos ne iki kaklo, o Lukas buvo nuėjas daug tolia, bet jam buvo maždaug iki liemens. Man buvo šiek tiek baisu, bet Lukas jau ėjo link manes, bangos atrodė milžiniškos, kaip jis po velnių pareis?!
Po valandos jau įsukurinėjom bute. Butas buvo gražus, bet netvarkingas, taigi mes keturios merginos tvarkemės, o bernai buvo išėja maisto.
-Taigi, tu dabar su Luku?- paklausė manes Patricija imdama siurblį.
-Na,-tarstelėjau aš- gal, bet jis man dar nesiūlė- šyptelėjau ir nuėjau prie Simos valančios dulkes.
Kaip parėjo bernai, iškraustė į šaldytuvą maistą, visi susėdom prie stalo ir šnekėjom. Sužinojau, kad mokinuos toi pačioi mokykloi kaip ir Giedrė su Nojum. Apie dvyliktą valandą Nojus, Giedrė, Petricija ir kasparas išėjo į barą, Sima su Saulium senej buvo nuėja miegot. Mes su Luku sėdėjom ir plepėjom, apie trečią nuėjom miegot. Kaip atsigulėm jis mane apkabino, bet nebučiavo ir nelindo. Aš apsidžiaugiau, kad jis mane suprato.

Nepykit už klaidas.
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas-hp.forumotion.com/forum.htm
Pou Bounz
Grifų Gūžtos Vadovas
Grifų Gūžtos Vadovas
Pou Bounz



''Šaligatvio plytelės'' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ''Šaligatvio plytelės''   ''Šaligatvio plytelės'' Icon_minitimeŠt. 12 05, 2009 9:18 pm

Dar ir tesinys bus.xDD
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas-hp.forumotion.com/forum.htm
Ophelia Laer
Klastūnyno Pirmakursis
Klastūnyno Pirmakursis
Ophelia Laer


Amžius (veikėjo) : 31

''Šaligatvio plytelės'' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ''Šaligatvio plytelės''   ''Šaligatvio plytelės'' Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 5:09 pm

už klaidas pykti neverta, bet skaitant jos labai bado akis...
pats kūrinys gal ir neblogas, tačiau trūksta veiksmo daugiau, kažkokio užbaigtumo. Tu tiesiog sausai dėstai faktus "padariau tą, po to nuėjom ten, padarėm aną".
Pradžia gera, bet tikrai dar yra kur tobulėti (:
Atgal į viršų Go down
Pou Bounz
Grifų Gūžtos Vadovas
Grifų Gūžtos Vadovas
Pou Bounz



''Šaligatvio plytelės'' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ''Šaligatvio plytelės''   ''Šaligatvio plytelės'' Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 8:19 pm

Žn :D
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas-hp.forumotion.com/forum.htm
Ophelia Laer
Klastūnyno Pirmakursis
Klastūnyno Pirmakursis
Ophelia Laer


Amžius (veikėjo) : 31

''Šaligatvio plytelės'' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ''Šaligatvio plytelės''   ''Šaligatvio plytelės'' Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 6:14 pm

o tas tęsinys kada bus? :DD
Atgal į viršų Go down
Pou Bounz
Grifų Gūžtos Vadovas
Grifų Gūžtos Vadovas
Pou Bounz



''Šaligatvio plytelės'' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ''Šaligatvio plytelės''   ''Šaligatvio plytelės'' Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 5:59 am

Praėjo mėnesis po to kaip mes su Luku, Sima ir kitais buvom
prie jūros. Dabar aš ir Lukas pora. Jis man labai patinka, kolkas labai
gerai sutariam. Sima su Saulium ir labai gerai sutaria, jie taip pat
pora. Tie bernai kurie norėjo išprievartaut Sima nerašė, nelindo, nors
Lukas sakė, kad man dar vis būt atsargiai.
Suskambo telefonas.
Pasižiūriu parašė Lukas, kad ateičiau į apačią varom į klubą. Na ka gi,
mamos nėra, reik varyt, bet kaip gryšiu bus šalės. Greit užsidėjau
džinsus, maikute su atviresne iškirpte, šiek tiek pasidažiau ir nubėgau
į apčią pas Luką.
-Sveika,- pasisveikino jis, vos tik įlipau į mašiną ir mane pabučiavo į lūpas.
-Sveikas- tariau ir nusišypsojau. Jis užvedė mašiną.- Sima su Saulium bus?- pasiteiravau.
-Žinoma,- atsakė jis.- Labai gražiai atrodai.- tarė ir pažiūrėjo į mano atvira krūtinę.
-Oi, tu Lukai, Lukai- sukikenau aš. Jis plačiai man nusišypsojo ir paiimė mano ranką.
***
Sėdziu
mokykloi ir galvoju apie vakar vakarą, kaip smagu buvo klube, ir kaip
mama rėkė kaip aš grįžau. Pradėjau galvoti apie pabėgimą iš namų, nes
mama niekur neišleidžia, o kaip be jos leidimo išeini, rėke,rėke...
-Sima, tai ką manai? Pėgam iš namų?- paklausiau. Mes abi sėdėjom ledainei ir laukėm Luko su Saulium.
-Hm...- numykė ji,- gal pašnekam su Luku ir Sauliu?
-Gerai,- tariau. Staiga į ledainę įėjo Lukas ir Saulius.
-Sveikos merginos- tarė Lukas ir klestelėjo šalia manes.
-Labas,-
tarė Saulius ir pabučiavo Sima. Aš priekaištingai pažiūrėjau į Luką.
Jis mane apkabino ir pabučiavo „prancūziškai“. Suvalgę po kelias
porcijas ledų ir aptarę galimybę pabėgti iš namų patraukėm link namų.
Nuterėm kolas nebėgti, bet Lukas mums pranešė, kad jo tėvai išskrenda
savaitei į Egiptą pailsėti.
***
Lukas pavežė mane iki kiemo.
Sustojes greit išoko iš mašinos ir atidarė man dureles. Aš šokau jam į
glėbį. Jis mane prispaudė prie mašinos ir karštai pabučiavo, palietė
mano užpakaliumą ir pažiūrėjo į manę. Aš atitraukiau lūpas ir
nusišypsojau. Tada vėl pakštelėjau jam į lūpas ir nuėjau namo. Vos tik
priėjau prie durų jos atsidarė, išlindo pikta mama, ir mostelėjo ranka.
Aš įėjau nusiimiau batus, striukę ir klestelėjau ant sofos. Mama pikta
priėjo ir paklausė:
-Kas jis?
-Kas toks?- nesupratus paklausiau aš.
-Tas kuris tave bučiavo prie mašinos- dar pikčiau tarė mama. Mačiau kaip Justė, Briga ir Tadas klauso ausis ištempę.
-Mano draugas,- burbtelėjau.
-Ach
tavo draugas?!- jau rėkė mama- tau už užpakalio graibo, tai čia
draugas?!...- ir taip eilinį kartą klausiau jos rėkimo.-...gal jis koks
pedofilas ar kas?!!!
-Jis ne pedofilas, aš su juo senei bendrauju ir
jį pažystų. Kaip tu pati? Ką? Su visais duodavais iš eilės? Kaip kokia
kalė?!- rėkiau aš be jokio pasigailėjimo. Ups....Atrodo peržengiau
riba. Mama išraudo. Trenkė man antausį ir už plaukų nutempė prie lovos.
Aš atsiguliau ir nesiruošiau verkti, bet žinojau vieną dalyką, kad
šiąnakt manes čia neliks.
***
Tyliai pasiimiau pusę savo drabužių ir nupėdinau prie mamos piniginės. Iš ten ištraukiau du šimtus
litų. Tada atsirakinau duris ir tyliai išpėdinau. Lukas manes jau laukė prie
mašinos. Aš šokau jam į glėbį ir stipriai suspaudžiau.
-Kaip tu?- paklausė jis
-Gerai,- beveik linksmai tariau aš.- Man ji nerūpi, aš džiaugiuos, kad iš ten ištrūkau.
-Nu keista tu, galvojau, kad teks visą naktį tavę guost,- šyptelėjo Lukas
-Eime,- tariau ir įlipau į mašiną.
Pirma kartą įžengiau į Luko namą. Jis buvo ne didelis, bet labai jaukus ir tvarkingas.
Lukas mane įleido ir tarė:
-Tualetas ir dušas yra ir pirmai aukšte ir antram, mano kambarys viršui,- parodė pirštu į
laiptus,- tėvų čia, pirmam aukšte, ten virtuvė ir salionas, tai va jauskis kaip namie,- tarė apkabino mane ir pabučiavo.
-Nori?- Lukas iš spintelės ištraukė šokoladinio likerio butelį, mes vakarienevom virtuvėje.
-Gerai,- šyptelnu aš. Jis ištraukė dvi taures ir pripylė, aš paiimiau taure ir tariau:
-Tėvaj nepastabės?- paklausiau.
-Kam rūpi?- burbtelna jis. Po šokoladinio likerio dar išgėrėm butelį sidro ir po taurę vyno. Aš buvau visai girta, bet Lukas jau turbūt pripratęs laikėsi gerai. Atsistojau ir nuėjau prie Luko stovinčio virtuvei ir kalbančio telefonu. Paiimiau telefoną ir padėjau ant stalo, Luką pasodinau ant kėdes, klestelėjau jam ant kelių ir pabučiavau... Jis aitraukė lūpas ir žvilgtelėjo į manę, aš jau norėjau eiti, bet jis mane pabučiavo taip kaip niekad nebuvo bučiaves...
-Tu kaltas?- atitraukus lūpas paklausiau aš.
-Ką?- burbtelėjo jis.- Ah, tu apie tai, nu jo, taip, o tu?
-Ne,- papūrčiau galvą. Jis vėl mane pabučiavo, bet staiga pakišo ranka po maikute ir palietė mano krutinę per lemenuką. Tada atsegė lemenuką ir numetė jį, ir vėl palietė
mano krūtį, jis jas lietė... Aš labai bijojau... Jis paiimė mane ant rankų ir nunešė į kambarį pirmama aukšte, čia turbūt buvo jo tėvų kambarys... Jis
švelniai padėjo mane ant lovos, aš atsiguliau, jis griuvo ant manes ir atsegė mano džinsus, tada juos numovė...Aš taip pat nuimiau jo maikutę ir atsegiau jo džinsus, vėliau jis nuėmė mano maikutę ir pabučiavo krutinę... Tada jis nuėmė
mano trusikus ir nusiimė savuosius. Tada pajutau jį savyje ir baisinį skausmą...
***
Pasižiūriu į laikrodį.
-Oi, keliamės jau
vienuoliką, man reikia į mokyklą...
-Tu pabėgus iš namų ir ruošiesi eiti iš mokyklos?- paklausė apsimiegojas Lukas ir nuėjo į kitą
kambarį.
Praėjo keturios dienos, mes su Luku mylėjomės gal jau dešimt kartų... Greitai grįž jo tėvai, tad aš nežinau kur reikės dėtis... Kartą gavau žinutę iš nežinomo numerio: „Tau šakės“, bet Lukui nieko nesakiau ir gyvenu sau laimingą... Mama skambina
maždaug kas dešimt minučių. Turbūt baigia akis išverkt.
-Nieko, tegul kankinas,- tariau Lukui kaip jis pasiūlė atsiliepti.
Vakare gulėjom lovoje su drabužiais ir valgėm „popkornus“ aš prisiglaudžiau prie Luko ir pradėjau jį bučiuoti, savo lūpas leidau vis žemyn, bet Lukas krūptelėjo ir tarė:
-Baik Monika, kiek galima?- pažiūrėjo į mane ir iškart suprato padaręs klaidą. Aš atsistojau čiupau kuprinę ir nuėjau į koridorių. Atbėgo Lukas:
-Baik monika, kur tu eisi?- tarė jis.
-Oh, kur norėsiu ten eisiu,- riktelėjau aš,- O tu nedrysk sekti!-išėjau ir trinktelėjau durim.
Ėjau nežinojau kur, ir pas ką. Buvo tamsu šviesos nedegė. Jau pradėjau
gailėtis, kad išėjau iš Luko namų. Bet jis pats kaltas jis mane taip pažemino.
Pasijutau kaip kokia kalėėė... Einu ir žiūriu į šaligatvio plyteles. Staiga pajutau baisų skausmą. Nugriuvau ant žemės... Matau tik tamsą, juodą vaizdą ir labai toli, toli šviesą...
***
Ligoninėje guliu jau mėnesį. Lukas nebuvo atėjas nė karto. Pasirodo jis sirgo ŽIV ir užkrėtė manę. Taigi nuostabu, dabar aš sėdėsiu invalido vežimėlį su sulūžiusiu stuburu ir dar sirgsiu ŽIV!! Nuostabiau negali būti... O kaip mama sužinojo, kad aš su Luku mylėjausiu... Siaubas! Sima aplanko kiekvieną dieną ir sėdi pas mane iki dešimtos valandos su ašarų pilnom akim. Man jos gaila, aš jai sakau, kad ji neitų, bet ji visitiek eina.
-Gana,- piktai
tariau aš vieną vakarą kaip ji sėdėjo prie mano lovos su ašarų pilnom akim,
-Gana,- piktai tariau,- aš kai ką sugalvojau, ir nuo to mums bus abiem geriau.
-K..kk..aa?-paklausė ji.
-Tu turėsi mane pavogt iš ligoninės ir nuvežt manę kur nors, kad mane partrenktų mašina ar ką... Nu, kad aš mirčiau, aš nenoriu taip gyventi.
-Ką?- Sima pakėlė akis ir pažiūrėjo į manę,- Aš to nedarįsiu!!
-Padarysi,- tariau aš.
Dar mėnesį aš Sima įkalbinėjau tai padaryti ir ji pagaliau sutiko. Bet ji sakė, kad mirs karu su manim. Susitarėm, kad ji mane pavogs ir mes abi pasikarsim, bet aš galvoju kaip ją atkalbint, kad ji to nepadarytų. Ji jauna, graži ir sveika. Ji turi gyventi.
-Varom,- tyliai tariau aš. Sima mane buvo pasodinus į vežimėlį. Mes važiavom ligoninėskoridoriom.
-Dar neapsiglavojai?- paklausė Sima.
-Ne,- šyptelėjauaš.- Ir to tikrai nebus, bet tu to nedaryk. Tu jauna, graži ir...Tu privalaigyventi.
-Šneki kaip manomočiutė,- burbtelėjo Sima ir abi kartu išėjom iš ligoninės valdų.
-Ten yramiškelis,- tarė Sima,- aš apžiūrėjau viską, pakraštį yra labai tinkamas medis, ten mus greit suras.- tarė ir nuvežė mane link miškelio.
Sima iš kuprinės išėmė dvi virves, ir pririšo prie medžio. Tada užmovė kilpą man ant kaklo ir sau. Ji paiimė mano ranką ir suspaudė.
-Nedaryk to,-tariau aš.
-Tą patį galėčiau pasakyti tau,- tarė ji. Ji nustumė mane nuo vežimėlio ir aš pajutau kaip dūstu. Sima taip pat pasikabino ir pradėjo dūsti. Aš susiradau jos ranką, ir suspaudžiau, pajutau kaip ir ji spustelėjo mano ranką. Tada viskas užtemo, aš nieko nejaučiau...
____
THE END

Ant galo nesąmonę sumaliau, nes norėjau pabaigt kuo greičiau, ir pamiršau paminėt, kad ją su peiliu padūrė ;DD
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas-hp.forumotion.com/forum.htm
Jack Gontier
Klastūnyno Pirmakursis
Klastūnyno Pirmakursis
Jack Gontier


Amžius (veikėjo) : 33

''Šaligatvio plytelės'' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ''Šaligatvio plytelės''   ''Šaligatvio plytelės'' Icon_minitimePir. 01 04, 2010 2:23 am

nepatiko. per daug klaidų, per greitai vystosi veiksmas, jokių aprašymų.... ir pats siužetas neįdomus
Atgal į viršų Go down
Pou Bounz
Grifų Gūžtos Vadovas
Grifų Gūžtos Vadovas
Pou Bounz



''Šaligatvio plytelės'' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ''Šaligatvio plytelės''   ''Šaligatvio plytelės'' Icon_minitimeKv. 01 07, 2010 8:54 pm

Kjp kąm, bet čia pirmas pasakojimas, ir nežinau ar dbr apsimoka antrą rašytt, kjp visi tjp kritikuoja ;DD
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas-hp.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





''Šaligatvio plytelės'' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ''Šaligatvio plytelės''   ''Šaligatvio plytelės'' Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
''Šaligatvio plytelės''
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas :: Realybė :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: