Hogvartsas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveikas atvykęs į Hogvartsą - burtų ir kerėjimo mokyklą.
 
rodiklisrodiklis  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Šokių būrelis

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Arwen Kingsli
So sick, but so what? I feel like I am top of the world with ur love
Arwen Kingsli


Amžius (veikėjo) : 39

Šokių būrelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Šokių būrelis   Šokių būrelis Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 5:58 pm

Įžanga

Kiekvena ketvirtadienį susirenkame aktų salėje pas mokytoją šokti. Šiuo metu mums moko valso. Taigi, čia bus visokių juokingų dalykų.
Atgal į viršų Go down
Arwen Kingsli
So sick, but so what? I feel like I am top of the world with ur love
Arwen Kingsli


Amžius (veikėjo) : 39

Šokių būrelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių būrelis   Šokių būrelis Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 8:29 pm


Porų pasirinkimas
I skyrius

Po penkių pamokų išeinu iš Isorijos klasės atsisveikinusi. Mane pasiveja Lukas, Gerda ir Ernesta. Skubme į aktų salė. Įeinam, pasisveikiname. Mokytojas taip pat pasisveikino. Kai atėjo daugiau mokinių, jis tarė:
- Laisva pamoka jums, ateikite po šeštos į septintą. Aš dar turiu su vienoliktokais pamoką , - visi nepritariamai murmėjo , - atleiskit, atleiskit. Eikit į valgyklą daryt namų darbu , - visi išėjo pikti. Nusileidome į pirmą aukštą, nuėjo link valgyklos. Atsisėdo.
- Tai ką veikiame?- paklausiau.
- Em, gal einame valgyt? - tarė Lukas.
- Eikite jūs, mes su Ernesta turime kalnus namų darbų , - tarė Gerda.
- Na aš tai eisiu , - tariau aš, Karolina, ir nuėjau su Luku prie pardavėjų. - Man kepsnį, arbatą , - padaviau taloną, pardavėja man padavė maistą.
- Na o man... gal duokite tą patį, ką ir jai , - tarė ir taip pat padavęs taloną pasiėmė maistą. Nuėjome prie stalo, kur sedėjo Gerda su Ernesta ir darė nemų darbus. Lukas padavė Gerdau arbatą. Neveltui Lukas buvo Gerdą įsimylėjas, o Gerda jį. Gerda šyptelėjo.
- Dėkui , - tarė ji ir ėmė gerti.
- Kas uždotą ND ? - paklausiau aš.
- Ai, Istorijos, Matiekos, Lietuvių ir Geografijos. Kaip tik rytoj visos tos pamokos... Nervina , - nusišaipė Ernesta.
- Cha, aš ryt išvarau į Kauną po dviejų pamokų, tai man nebus tų pamokų , - nusijuokė Lukas. Gerda šyptelėjo. Lukas paėmė Gerdos istorijos pratkes ir, paėmęs iš Gerdos tušinuką, rašyti. Gerda šyptelėjo ir pakštelėjo Lukui į žandą. Aš ir Ernesta šyptelėjo. Baigusi valgyti, nuėjau prie indų stalo, padėjau ir nuėjau pas draugus. Gerda užvertė Geografijus vadovėlį, Lukas jau dėjo mylimosios pratybas į jos kuprinę, o Ernesta - dėjosi savas knygas.
- Kur dabar? - paklausė Lukas.
- Gal einame pasivaikščioti ? - paklausė Ernesta. Gerda ir aš pritariamai linktelėjome. Aš užsidėjau savają kuprinę ant pečių. Draugės tą patį padarė. Tuo tarpu Lukas paėmė lėkštę ir puodelį. Taip pat nunešęs prie indų stalelio ir pasiėmęs kuprinę, draugai nužingsniavo link durų.
- Tai kur pirmiausia ? - paklausė Lukas.
- Gal varome pažiūrėti mūsų mokyklos mokinių nuotrauką, esančių priešsalėje? Man jos labai patinka, tokios meniškos , - tarė Gerda.
- Man kažkokios keistos , - tarė Ernesta.
- Tai kad tu neišmanai meno , - tarė šyptelėjes Lukas. Aš tuo tarpu buvau užsižiūrėjusi į šiukšliadėžę. Atsitokėjusi aš tariau:
- Tai einame ar ne?
- Žinoma einame , - tarė Gerda. Visi draugai nuėjome į priešsalę ir žiūrėjome nuotraukas. Man buvo gražiausia nuotrauka, kur giedra saulė, kur miškelis, ir mūsų mokykla. Staiga skambutis. Pertrauka.
- Eime į salę? - paklausiau aš.
- Aha , - tarė Gerda. Visi drauge pasukome link durų. O jos pačios atsidarė. Išėjo daugybę vienoliktokų. Gerda vos vos nenukrito nuo netyčinio vienolitoko pastumimo, bet gerai, kad Lukas ją sugavo. Gerda užraudo, o Lukas nusišypsojo. Aš prisiartinau prie Ernestos ir tariau:
- Susiburkavo, tai dabar neatsitokės , - sukikenau. Ernesta nusijuokė. Pagaliau, kai ši meilės scena baigėsi, draugai įžengė į salę. Aplink salę kėdės. Daug laisvos vietos. Jie nužingsniavo prie kėdžių, pasidėjo kuprines ir nusivilko megztinius. Mokytojas atsiduso ir tarė:
- Šokių būrelis, šeštokai? - paklausė jis. Visi linktelėjo. Tada sustojome eilėmis - berniukai, mergaitės. Dar nebuvo skambučio, o jau mokytojas pradėjo pamoką. - Mieli mokiniai, aš esu šio būrelio vadovas. Pirmiausia tai, kad mums reikia susigalvoti pavadinimą. Gal norite būti pavadinti aitvarais? - visi mokiniai nusijuokė, išskyrus mano klasės draugai. - Na, tai gal kas nors turite kokių kitų pasiūlymų?
- Aš turiu , - tarė Karolina. - Manau tiktu pavadinimas Šaltinis. Juk mūsų mokyklos toks pavadinimas , - visi mokiniai pritariamai linktelėjo.
- Puikus pasiūlymas. Mūsų pavadinimas bus Šaltinis , - suriko mokytojas. - Taigi, su poromis. Berniukai, jūs patys išsirinkite porą sau , - visos mergaitės pakraupo. Staiga prie manęs pribėgo Kostas. Jis tarė:
- Nori šokti su manimi, Karolina ? - Kosta sbuvo iš kitos klasės. Karolinas apsidairė.
- Gerai , - jų ūgiai buvo panašūs, tik Kostas mažais coliai buvo didesnis.
- Pradėsime nuo papraščiausio lėto valso , - tarė mokytoja slyg iš miegų pabudęs. Ji parodė į Arūnę, Kosto klasiokę, kad ji prie jo prietu. Jie sušoko keistą valsą. Tai buvo pavizyds. Aš susijaudinau, bet Kostas tarė, lyg atspėjęs jos mintis.
- Neisjaudink, sek paskui mano žingsnelius ir bus gerai , - jie pradėjo šokti. Vėliau, mokytojas paleido ir muziką. Karolina sekė paskui Kosto žingsnelius, nors nieko pati nemokėjo. Staiga muzika nutilo ir mokytojas tarė.
- Dabar parodysiu į kurią nors porą, jūs turėsite išeiti. Reiškia jūs būsite išrinkti , - jis iškart parodė į mūsų porą. Mes su Kosto išėjome į priekį. Toliau atėjo Arūnė su Justinu, Emilija su Kastyčiu bei Gerda su Luku. - Puiku, užteks. Jūs šoksite lėtą valsą. O dabar pasimokinsime paprastą dalyką - galima pasakyti, tango keli žingsneliai, bet čia ne tango, o... valsas toks su tango , - šyptelėjo. Šį kartą pasikvietė Gerdą ir parodė, kaip reikia šokti. Karolina numykė "lengva..." Kaip pradėjo šokti, labiausiai sekėsi Emilijai ir Kastyčiui, nes jie, pasirodo, geriausiai pasirodė besisukdami. Šį kartą rinko aštuonias poras. Vėl tos pačios poros išėjo į priekį. Tada išėjo Kamilė sau Tadu, Guoda su Pijumi, Konelija su Jurgiu bei Birutė su Neriu. Visi pradėjo šokti, ir taip visą pamoką šoko tuos du šokius. Pagaliau baigę, jie nubėgo prie kuprinių ir išsitraukę atsigerti, atsigėrė. Pagaliau mokytojas prabilo:
- Šiandienai pakaks. Iki kito ketvirtadienio , - visi mokiniai susirinko daiktus, ir aspivilkę megztinius išsiskirtė.
Atgal į viršų Go down
Mic Kroft
Grifų Gūžtos Trečiakursis
Grifų Gūžtos Trečiakursis
Mic Kroft


Amžius (veikėjo) : 27

Šokių būrelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių būrelis   Šokių būrelis Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 8:59 pm

Bravooooo, kaip man patiko ypač tos meilės senos kaip mane žavi. dar dar ir tik dar nenustok rašyti.
Atgal į viršų Go down
Destiny Neither
Grifų Gūžtos Trečiakursis
Grifų Gūžtos Trečiakursis
Destiny Neither



Šokių būrelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių būrelis   Šokių būrelis Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 9:20 pm

Aš perskaičiau tik dėl to, kad pati šoku (bent jau šokau Žuvėdroj), ir nepasigailėjau. Spėju jūs šokot Vienos valsą ;)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių būrelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių būrelis   Šokių būrelis Icon_minitimeSk. 11 01, 2009 1:23 am

Nee manau lėta. Pati šoku 6 metus nors man tik 10 metų. Nu žodžiu visai nieko
Atgal į viršų Go down
Destiny Neither
Grifų Gūžtos Trečiakursis
Grifų Gūžtos Trečiakursis
Destiny Neither



Šokių būrelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių būrelis   Šokių būrelis Icon_minitimeSk. 11 01, 2009 1:30 am

Kažin kodėl tada rašo "besisukdami" ;)
Daug kas maišo lėtą valsą su vienos valsu, tačiau čia sumaišyt neįmanoma :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių būrelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių būrelis   Šokių būrelis Icon_minitimeSk. 11 01, 2009 1:33 am

Aš pvz skiriu lėta nuo vienos
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių būrelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių būrelis   Šokių būrelis Icon_minitimeSk. 11 01, 2009 1:34 am

Ištrauka - Pradėsime nuo papraščiausio lėto valso , - tarė mokytoja slyg iš miegų pabudęs.
Atgal į viršų Go down
Destiny Neither
Grifų Gūžtos Trečiakursis
Grifų Gūžtos Trečiakursis
Destiny Neither



Šokių būrelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių būrelis   Šokių būrelis Icon_minitimeSk. 11 01, 2009 1:47 am

Šiaip pyktis nenoriu, tačiau jeigu šis mokytojas dirma mokykloj, o ne kur nors su tais žokiais kaip pvz. Žuvėdroj, Gintare ir pan., tai jis gali ir neskirt. Mano buvusi mokytoja irgi vienos valsą laikė lėtu valsu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių būrelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių būrelis   Šokių būrelis Icon_minitimeSk. 11 01, 2009 1:51 am

vienos valsas skirtas darželinukams, nes jis lb lengvas (bent aš mokiausi jo darželyje) lėtas valsas yra sunkesnis ir jis galima sakyti simbolinis, nes jį šoką per 12-tokų išleistuves
Atgal į viršų Go down
Destiny Neither
Grifų Gūžtos Trečiakursis
Grifų Gūžtos Trečiakursis
Destiny Neither



Šokių būrelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių būrelis   Šokių būrelis Icon_minitimeSk. 11 01, 2009 1:55 am

Nu nzn. Nebesiginčijam, bet aš vis vien laikausi savo nuomonės xDD
Atgal į viršų Go down
Arwen Kingsli
So sick, but so what? I feel like I am top of the world with ur love
Arwen Kingsli


Amžius (veikėjo) : 39

Šokių būrelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių būrelis   Šokių būrelis Icon_minitimeSk. 11 01, 2009 4:26 pm

Nu tai ir aš skiriu šokius. Jis tikrai sakė lėtas valsas...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Šokių būrelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių būrelis   Šokių būrelis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Šokių būrelis
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas :: Realybė :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: